değiştiren güzelliğe sahiptirler. Çiçeklerin bulunduğu mekanlarda ortamın havası tamamen bambaşka bir hal alıyor ve yapay ve doğal çiçekler olmak üzere farklı modellerde kullanıma sunuluyor. Yapay çiçeklerin kalıcılığı yerine doğal çiçeklerin doğallığından ve mis gibi kokusundan faydalanmak istiyorsanız kutuda çiçek ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Sevdiklerinize çiçek hediye etmek istiyorsanız eğer tercih edeceğiniz en iyi yöntem kutuda çiçek almak olacaktır. Çünkü hem çok iyi bir aksesuar olarak kullanılıyor hem de kalıcı bir hediye bırakmış oluyorsunuz. Göze ve gönle hitap eden güzelliği ile gören herkesi kendisine hayran bırakacak bu çiçek tasarımlarını siz de tercih edebilirsiniz.

Kutuda Çiçek Nedir? 

Kutuda çiçek isminden de anlaşılacağı gibi dekoratif kutularda hazırlanmış çiçeklere verilen isimdir. Pek çok türü bulunur ve isteğe göre romantik, şirin ve ağır tasarımlarda kutuda çiçek satın alabilirsiniz. Kutuda çiçek tasarımlarında genelde gül tercih edilir ancak isteğe bağlı olarak papatya ve orkide gibi çiçekler de kullanılabilir. Premium kutu, sevimli kutu, kare kutu, silindir kutu, aranjman kutu gibi farklı tasarımları kullanarak siz de eşsiz güzellikte çiçeklere sahip olabilirsiniz.

Kutuda Çiçek Ne Zaman Tercih Edilir?

Kutuda çiçek pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Anneler gününde, sevgililer gününde, evlilik yıldönümünde, kadınlar günü ve sıradan bir günde dahi tercih edilebilir. Odanızın bir köşesinde, masanızda, işyerinde gözünüzün önünde kutuda çiçek bulundurarak sürekli canlı kalmayı, enerjinizin hep pozitif olmasını sağlayabilirsiniz.

Kutuda çiçek tasarımlarında pek çok tasarım yer aldığı gibi renk alternatifi de oldukça fazladır. Uyumluluk ve ağır görünmesi açısından genelde tek renkler tercih edilse de farklılık yaratmak ve daha canlı bir hediye satın almak istiyorsanız renk cümbüşü adı verilen karmaşık renkleri de tercih edebilirsiniz. Genelde sarı ve kırmızı çiçekler beğenilse de tarzınıza göre kutuda çiçek tasarımlarına bakabilirsiniz.

Kutuda Çiçek Fiyatları 

Kutuda çiçek fiyatları tercih edeceğiniz tasarıma göre farklılık gösterir. Kutunun dekoru, kutuda kullanılan çiçekler, doğal ve yapay çiçeklerin durumu gibi etkenler fiyatları değiştirir.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Show sidebar
Göstermek 9 24 36