Düğün ve açılış çiçekleri sevdiğiniz insanların en mutlu anlarında yanınızda olduğunu gösteren bir simgedir. Usta eller tarafından tasarımı yapılan düğün çiçekleri sevdiklerinizi gerçekten de çok mutlu edecek ve sizin de değerinizi yükseltecektir. Özellikle size çok yakın bir arkadaşınızın ya da akrabalarınızın düğününe katılamayacaksanız varlığınızı hissettirmek için düğün çiçeği yollayabilirsiniz. Üzerine karşınızdakini memnun edecek ve sizi her zaman hatırlayacağı güzel bir not yazarak çiçeğinizi düğün merasiminden önce gönderebilirsiniz.

Düğün ve açılış çiçekleri arasında daha çok çelenk ve ferforje çelenk modelleri tercih edilir. Sizin için değerli olan insanların sevincini paylaşmak ve olabildiğince göz alıcı görünmek istiyorsanız ferforje düğün çiçeği kullanılabilir. Ömür boyu hatıra kalacak olan düğün çiçekleri önceden salona gönderilirse daha fazla anlam kazanır. Klasik çelenkler de düğün ortamlarına gönderilecek alternatif seçimler arasında yer alır.

En Şık Düğün Çiçekleri

Düğün ve açılış törenlerine uygun olarak hazırlanmış pek çok çiçek tasarımı bulunuyor. Karanfili kat kat çiçek, papatya ve ayçiçeğinden oluşmuş çiçek, kırmızı tonlarından oluşmuş farklı tasarımlarda satışa sunulan çiçeklere düğün çiçeği örnek gösterilebilir. Düğün günlerinde özel bir anlam içerdiği için daha çok kırmızı gül ve beyaz orkide gibi çiçek türleri tercih edilir. Ferforje kasaya yerleştirilen çiçekler daha alçakta gözükeceği için çeşitli boy ve  modellerde oluşmuş çelenkler tercih edilirse daha doğru olur.

Düğün salonunda ya da kır bahçesinde aldığınız düğün ve açılış çiçekleri modellerinin daha göze hitap eden ve canlı bir görünüme sahip olmasına dikkat etmek gerekir. Düğün çiçeklerinin en iyi avantajı ise doğal bile olsa gereken bakım yaptırdıktan sonra uzun süre kullanılıyor olması ve ortama ayak uydurmasıdır.

Açılış İçin Çiçek Çeşitleri

Bir yakınızın dükkan açmış olabilir ya da bu kişi siz olabilirsiniz. Bu durumda dükkanın açılışında hoş görünmesi için şık bir çiçek yollamak karşı tarafı çok mutlu edecektir. Kendi açılış töreninizi kutlamak için bir çiçek almanız gerekiyorsa da açılış merasiminin daha göz alıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Açılış çiçekleri arasında daha çok farklı tasarımlarda oluşan çelenk modelleri kullanılır. Katlı çelenk ya da basit usül tek ayaklı ve yuvarlak çelenk kullanmak da oldukça iyi bir fikirdir.

Ortam şartlarına göre ve renk ahengine göre çelenk satın alarak gerek ferforjeli gerekse klasik kasalarda tasarlanmış çiçek modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanılacak çiçek türüne ve rengine de kendiniz karar verebilirsiniz.

Show sidebar

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.